Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Shoqata e grave të biznesit

16 Dhjetor, 2019 @ 09:00 - 15:00

100денари

Vizitë e grave nga “Shoqata e grave të biznesit” nga Pogradeci dhe “Organizata e grave” nga Komuna e Manastirit

Details

Date:
16 Dhjetor, 2019
Time:
09:00 - 15:00
Cost:
100денари
Event Categories:
,
Event Tags:

Venue

Muzeu i alfabetit të gjuhës shqipe
Bitola, Macedonia
Phone
076/ 299 008

Organizer

Muzeu i alfabetit të gjuhës shqipe
Phone
047/ 612 763
Email
muzeuialfabetit@yahoo.com