Loading Настани

« Сите Настани

  • This event has passed.

Здружение на деловни жени

декември 16, 2019 @ 09:00 - 15:00

100денари

Посета на жени од „Здружение на деловни жени“ од Поградец и “Организација на жени ” од општина Битола

Детали

Дата:
декември 16, 2019
Време
09:00 - 15:00
Цена:
100денари
Категории:
,
Тагови:

МЕСТО

Музеј на Албанска Азбука
Bitola, Macedonia
Phone
076/ 299 008

Организатор

Музеј на Албанска Азбука
Phone
047/ 612 763
Email
muzeuialfabetit@yahoo.com